Google+

Sztukateria elewacyjna

Sztukateria elewacyjna tworzy kluczowy trzon oferty firmy Styl- Blach. Profesjonalnie zajmujemy się produkcją, tworząc wyroby doskonałej jakości. Stale inwestujemy w nasz rozwój, a zespół pracowników z wielkim zaangażowaniem podejmuje się realizacji napływających zleceń.

 

Z powodzeniem wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania techniczne. Ponadto w pełni koncentrujemy się na innowacyjnym podejściu, co bezpośrednio wpływa na wyjątkowo efektowny wygląd sztukaterii elewacyjnej. Kładziemy szczególnie duży nacisk na to, żeby spełnić oczekiwania klientów, dlatego też w procesie produkcji zawsze wykorzystujemy wyłącznie materiały wysokiej klasy. Dbamy również o to, żeby czas realizacji był ograniczony do minimum.

 

Dla potencjalnego inwestora odpowiednie produkty z naszej oferty mogą zostać dostarczone bezpłatnie. Produkowana przez nas sztukateria elewacyjna posiada niezwykłe właściwości łączące estetykę i twardość, przy zachowaniu ostrych i wyraźnych krawędzi. Pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że produkcja odbywa się dwutorowo. Sztukaterię wykonujemy metodą ciągnioną jak i natryskową. Jesteśmy przekonani, że nasza rozwiązania to trafny wybór, w przypadku dodatkowych pytań chętnie służymy fachowym doradztwem.