Google+

Sztukateria styropianowa

Sztukateria styropianowa tworzy profil działalności firmy Styl- Blach. Jesteśmy w branży od 2010 roku i od tego czasu stale koncentrujemy się na świadczeniu wysokiej jakości usług spełniających oczekiwania Naszych klientów. Zajmujemy się profesjonalną produkcją najwyższej jakości rozwiązań, skutecznie wykorzystując w tym celu wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności. Posiadamy optymalnie wyposażony park maszynowy, dzięki czemu każdy produkt jest wykonywany precyzyjnie i spełnia kryteria jakościowe. Zlecenia w ramach oferty sztukaterii styropianowej realizujemy terminowo.

 

Odpowiednio wcześniej dla potencjalnych inwestorów możemy zaoferować bezpłatny pomiar oraz dostawę naszych rozwiązań. Jesteśmy zaufanym i godnym polecenia partnerem. Tworzymy młody i prężnie rozwijający się zespół, który w sposób rzetelny i kompleksowy podejmuje się realizacji zleceń według określonych wymagań klienta. Pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że sztukateria styropianowa powstaje z wykorzystaniem wyłącznie dobrej klasy materiałów, co bezpośrednio przekłada się również na znakomite walory estetyczne. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nasza rozbudowana oferta może nasunąć dodatkowe pytania, na które chętnie odpowiemy, służąc jednocześnie fachowym doradztwem.

 

Proponujemy niezwykle konkurencyjne ceny. Pracujemy w oparciu o znane i skuteczne metody umożliwiające osiągniecie pożądanych rezultatów. Jesteśmy przekonani, że sztukateria styropianowa będzie bardzo dobrym wyborem. Na stronie serwisu udostępniliśmy niezbędne dane kontaktowe oraz galerię zdjęć kilku z dotychczasowych realizacji. Zapraszamy!