Google+

Sztukateria zewnętrzna

Sztukateria zewnętrzna stanowi profil działalności firmy Styl Blach. Istniejemy w branży od 2010 roku i od tego czasu nieustannie inwestujemy w rozwój, aby móc świadczyć wysokiej jakości usługi. Doświadczony i wykwalifikowany zespół pracowników dba o to, aby wdrażać innowacyjne rozwiązania, efektem, których będzie najlepszej klasy sztukateria zewnętrza. Podczas procesu produkcji wykorzystujemy tylko i wyłącznie sprawdzone materiały charakteryzujące się optymalnymi parametrami.

Działamy dwutorowo, a sztukateria zewnętrzna wykonywana jest metodą ciągnioną jak i natryskową. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, co bezpośrednio przekłada się na znakomite rezultaty w postaci wyrobów wyróżniających się estetyką, ale i dobrym gatunkiem. W dziedzinie sztukaterii zewnętrznej w pełni koncentrujemy się nad tym, żeby móc spełniać oczekiwania klientów, dlatego też starannie dbamy o to, żeby wybór wśród produktów był jak największy. Zmierzając do zadowalającej, obustronnej współpracy z potencjalnymi inwestorami jesteśmy w stanie zaproponować zarówno bezpłatny pomiar jak i dostawę naszej sztukaterii zewnętrznej (możliwa nawet w tym samym dniu co pomiar). Każde zlecenie wykonujemy w sposób profesjonalny i rzetelny w możliwie jak najkrótszym czasie i z zachowaniem odpowiednich standardów. Rozsądne ceny to niewątpliwie nasz dodatkowy atut. 

Zachęcamy do odwiedzenia strony serwisu na której zamieściliśmy szczegółowe informacje odnośnie oferty, niezbędne dane kontaktowe jak i galerię zdjeć, w której prezentujemy jak może wyglądać nasza sztukateria zewnętrzna.